درباره ما

پیشرفت روزافزون صنعت نرم افزار و سخت افزار و تكنولوژي هاي مربوط به آن در سطح جهان ما را بر اين داشت تا در همسويي با اين پيشرفت و با هدف ارتقاء سطح دانش فني و القاء ديدگاه هاي نوين دسترسي به بازارهاي نوين دنيا و افزايش بهره وري كاربران , اقدام به توليد مجموعه نرم افزار و سخت افزارهای نوین نموده و همچنین با استفاده از تجارب كادر متخصص و به روزترین تكنولوژي هاي مطرح جهانی گامی در این راستا برداشته باشیم.


گروه داده پردازی پارسیان از جمله شرکت هاي انفورماتيکي است که با رويکردي نوين در مديريت و کسب و کار در حال فعاليت مي باشد . فعاليت محوري اين شرکت را به طور عمده تحليل ، طراحي و پياده سازي سيستمهاي نرم افزاري و الکترونیکی تشکيل مي دهند . گروه داده پردازی پارسیان با پيش روی قرار دادن سياستهاي اقتصاد رقابتي و تجارت جهاني همراه با تکيه بر مولفه هايي اساسي چون افزايش کيفيت محصولات و خدمات و همچنين کاهش قيمت تمام شده و نيز توجه خاص به مشتريان، در پي افزايش فروش و جلب رضايت مشتريان خود مي باشد.


تيم فنی گروه داده پردازی پارسیان با كسب سال ها تجربه در زمينه استقرار و پياده سازي انواع پروژه های نرم افزاری و الکترونیکی آمادگي دارد محصولات خود را ، را فراتر از خواسته هاي مراجعين ، با بروزترين ابزار لازم در سطح جهان و در كوتاهترين زمان ممكن پياده سازي و آماده بهره برداري نمايد.


يكي ديگر از خدمات برتر گروه داده پردازی پارسیان، پشتيباني قدرتمند و مناسب از محصولات عرضه شده مي باشد و كليه كاربران گرامي مي توانند ، با خيالي آسوده از محصول خريداري شده از اين شركت استفاده نمايند و در صورت نياز به خدمات پشتيباني و يا نياز به نسخه ارتقاء يافته يك نرم افزار یا دستگاه با تماس تلفني با شماره 44801040 يا ارسال ايميل به آدرس info@ParsiangG.com مسئولين شركت را از نياز خود مطلع ساخته تا در كوتاهترين زمان ممكن ، خدمات مناسب توسط شركت ارائه گردد.


Iran Elecomp 2009
Doubi GITEX 2009
Iran Elecomp 2009
Iran Elecomp 2009
Doubi GITEX 2009
Iran Elecomp 2009

پشتیبانی قدرتمند

یكي ديگر از خدمات برتر گروه داده پردازی پارسیان، پشتيباني قدرتمند و مناسب از محصولات عرضه شده مي باشد و كليه كاربران گرامي مي توانند ، با خيالي آسوده از محصول خريداري شده بهره ببرند

poshtiban

مرکز دانلود

برای استفاده از نرم‌افزار ها و درایور های موجود اینجا را کلیک نمایید ...

poshtiban

مشتریان ما

داده پردازی پارسیان دارای شبکه گسترده ای از مشتریان می باشد. برای آشنایی بیشتر با مشتریان گروه داده‌پردازی پارسیان به اینجا مراجعه نمایید

moshtarian
Copyright © 2005 - 2015 parsiang.com

استفاده از مطالب این سایت با ذکر منبع بلامانع است. کليه حقوق اين سايت متعلق به شرکت داده پردازی پارسیان می باشد.